سلام علی آقا. حالت خوب است؟ آنجا که هسنی خوش می گذرد؟ چه سوال بچه گانه ای پرسیدم! مگر می شود عند ربهم یرزقون باشی و حالت خوب و خوش نباشد؟!

اما اگر حال مرا و امثال مرا بپرسی با همان خوب هسنم هایی روبه رو می شوی که وقتی بهم می رسیم، پشت تلفن و یا با پیامک بهم نحویل می دهیم، همان خوب هستم هایی که باید شنید اما باور کرد...

راستی خبر داری بعد از رفتنت پیش مادر چه کارها که برایت نکردیم؟ تا دلت بخواد عکس و پوستر و کلیپ درموردت ساختیم. نامه ات به حضرت آقا و ماجرای شهادت را هم هی در سایت های مختلف کپی کردیم. تازه کلی هم درمورد هدفت که همان امر به معروف و نهی از منکر بود، اما اسمش را به دلایلی دفاع از ناموس گذاشته بودی! سخنرانی کردیم. تازه کلی هم شعار در مورد لزوم امر به معروف و نهی از منکر در جامعه دادیم. می دانم لابد الان می خواهی بپرسی به شعارهایتان عمل کردید؟ خب راستش نه، یعنی نه این که نه، موقعیتش پیش نیامده! نه اینکه اصلا موقعیتش پیش نیامده است...نه... بگذار بی رودربایستی راستش را بگویم، امر به معروف و نهی از منکر جرئت می خواهد که من و امثال من نداریم... همه که مثل تو نیستند که حتی شاهرگشان را فدای حق کنند. 

می دانم الان می گویی که امر به معروف و نهی از منکر شاهرگ دادن نمی خواهد، فقط کمی احساس وظیفه می خواهد و یک زبان نرم که دوستانه به طرف مقابلت تذکر بدهی و بگذری...مگر به فرموده مولای متقیان، امیرالمومنین(ع) ایمان ندارید که می فرماید: "امر به معروف و نهى از منكر نه اجلى را نزدیك مى‏ كنند و نه از روزى كم مى ‏نمایند، بلكه ثواب را دو چندان و پاداش را بزرگ مى‏ سازند و برتر از امر به معروف و نهى از منكر سخن عادلانه ‏اى است نزد حاكمى ستمگر."

راستی در اول حرف هایم گفتم نامه، نامه ات به حضرت آقا را می گویم، همان نامه ای که در بخشی از آن خطاب به آقا گفته بودی: "مگر خودتان بارها علت قیام امام حسین(ع) را امر به معروف و از منکر تشریح نفرمودید؟ مگر خودتان بارها نفرمودید که بهترین راه اصلاح جامعه تذکر لسانی است؟یعنی تمام کسانی که مرا توبیخ کردند و ادعای انقلابی گری دارند حرف شما را نمی فهمند؟؟ یعنی شما اینقدر بین ما غریب هستید؟؟رهبرم!جان من و هزاران چون من فدای غربتت. بخدا که دردهای خودم در برابر درد های شما فراموشم می شود که چگونه مرگ غیرت و جوانمردی را به سوگ می نشینید."

معلوم است زخم زبان ها بیشتر از زخم چاقو، قلبت را نیش می زدند و درد دلت بیشتر از درد جراحت شاهرگت بوده...

علی آقا حق با توست.  من و امثال من حرف آقا را نمی فهمیم، در خواب غفلتیم و منتظریم که با لگد دشمن بیدار شویم ...علی آقا حال همه ما خوب است، اما تو باور نکن ...